Płatności PayPo

Płatność PayPo wyświetli się w koszyku zamówienia, jeśli łączna wartość zamówienia (koszt produktu+dostawa) nie przekraczają 2000 zł.

PayPo to prosty, szybki i bezpieczny sposób zapłaty za zakupy w naszym sklepie internetowym bez korzystania z konta bankowego czy karty kredytowej. Kupujesz teraz, a płacisz za 30 dni. Dodatkowo jesteś chroniony unikalną Gwarancją Ochrony Kupującego.

Nie ma bezpieczniejszej metody niż PayPo:
– Nie prosimy Cię o login i hasło do Twojego banku lub dane karty kredytowej.

– Wszystkie transakcje są szyfrowane i wykonywane za pośrednictwem zabezpieczonych serwerów.
– Do potwierdzenia zamówienia używasz kodu SMS, który trafia bezpośrednio na Twój telefon.
– Nie płacisz za towar dopóki nie sprawdzisz, że to jest dokładnie to co zamówiłaś/eś.

Jakie dane muszę podać, aby zapłacić z PayPo?
Pomijając dane, które uzupełniamy zwykle przy zakupach internetowych (imię, nazwisko, nr telefonu i adres email), przy płatności PayPo trzeba podać tylko PESEL. W wymaganych przypadkach prosimy klientów o weryfikację przelewem weryfikacyjnym lub skan dowodu osobistego.

Jak mogę skorzystać z PayPo?
Podczas zakupów, na etapie płatności. Wybierasz opcję PayPo. W wielu sklepach PayPo jest widoczne po wybraniu płatności Przelewy24 wśród innych dostępnych form – warto rozejrzeć się za logo PayPo. Wybierasz PayPo i system prowadzi Cię do krótkiej weryfikacji – to niezbędne, abyśmy mogli Cię poznać i odroczyć Twoje zakupy.

Ile kosztuje spłata w ciągu 30 dni?
Jeżeli spłacisz transakcję w ciągu 30 dni, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli zdecydujesz się rozłożyć płatność na raty, koszt zależy od sklepu oraz Twojej zdolności kredytowej.

Czy są jakiekolwiek inne opłaty?
Spłata zwykłym przelewem jest zawsze darmowa. W przypadku spłaty BLIKiem lub szybkim przelewem online, może być naliczona opłata operatora płatności. W przypadku opóźnień w spłacie, możemy naliczyć odsetki za zwłokę w wysokości 14% w skali roku.

Jak zapłacić wymaganą kwotę?
Masz dwie możliwości uregulowania należności. Albo spłata całej kwoty w ciągu 30 dni, albo możesz zdecydować się na rozłożenie płatności na raty obejmujące naszą prowizję, max. 18%. Płatność możesz dokonać zwykłym przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub za pomocą szybkich płatności online i BLIK.

Aby uzyskać jeszcze więcej informacji zapraszamytutaj

Menu Szukaj więcej więcej
UWAGA! Zdjęcie mają charakter poglądowy. Produkt może nieznacznie różnić się od przedstawionego na fotografii. Do wymiarów zewnętrznych należy dodać wystającą klamkę, zawiasy lub zamek poza obrysem niektórych modeli sejfów. Przy wyborze wyposażenia dodatkowego (na przykład zamiany zamka z kluczowego na elektroniczny) czas realizacji zamówienia może się wydłużyć.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium