Kategorie obrazkowe
Opcje przeglądania
Promocja
Menu

W trosce o wysoki standard usług coraz więcej właściciel obiektów noclegowych decyduje się na montaż sejfów. Czy takie posunięcie ma sens? My nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Goście hotelowi coraz częściej podróżują w celach biznesowych i posiadają przy sobie ważne dokumenty czy laptopy, które muszą mieć szczególną ochronę. Część turystów chce zaś przechować w sejfach kosztowności, w tym drogocenną biżuterię. Szukając więc noclegu wybiorą te obiekty, które oferują im taką możliwość.

Zazwyczaj sejfy znajdują się w pobliżu recepcji, a kontrolę nad nimi sprawują pracownicy hotelu. Jest to rozwiązanie cieszące się największą popularnością i ma oczywiście swoje zalety. Powierzone w depozyt przedmioty czy dokumenty są pod stałą opieką i nikt niepowołany nie ma do nich dostępu. Wadą jest to, że goście mogą uzyskać dostęp do swoich rzeczy jedynie za pośrednictwem pracowników. Innym rozwiązaniem, które daje gościom nieograniczony dostęp do swoich rzeczy, są systemy sejfów zainstalowane w pokojach. Ze względu na niewygórowany koszt takiego przedsięwzięcia, nie tylko hotele o najwyższym standardzie mogą sobie pozwolić na podobne udogodnienie.

Sejf hotelowy Wolf

W naszym sklepie internetowym prezentujemy idealne rozwiązanie dla zarządców obiektów noclegowych. Sejfy marki Wolf posiadają solidną metalową konstrukcję, wnętrze wyłożone specjalną okładziną ochronną i elektroniczny zamek. Linia wysokiej klasy artykułów do bezpiecznego przechowywania została stworzona specjalnie z myślą o hotelach, apartamentach oraz pensjonatach. Na uwagę zasługuje także atrakcyjna cena sejfów Wolf. Wielu naszych klientów, którzy korzystają z eleganckich produktów potwierdza, że jest to sprzęt niezawodny, praktyczny i dający poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami od marki Wolf. Każdy z artykułów opatrzony jest wyczerpującym opisem, jeśli jednak uznacie, że potrzebujecie więcej informacji, chętnie ich udzielimy podczas rozmowy telefonicznej lub wymiany wiadomości e-mail.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium