Kategorie obrazkowe
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

W przypadku konieczności zapewnienia maksymalnej ochrony większej liczbie dokumentów czy też kosztowności bądź też przedmiotom o większych gabarytach sprawdzi się oferowany przez nas skarbiec. Określany jest on również jako panic room, ponieważ w sytuacjach nadzwyczajnych może stanowić także bezpieczny pokój i schronienie dla pracowników czy też domowników.

Prezentowane przez nas projekty realizowane są według indywidualnych życzeń klienta. Pozwala to na idealne dopasowanie do dostępnej przestrzeni oraz przechowywanych przedmiotów. Dodatkowo skarbce mogą zostać wyposażone w wewnętrzne blokady drzwi, zamki elektroniczne, dzienne kraty do drzwi, wyjście awaryjne w suficie, otwory wentylacyjne, elementy centrali alarmowej czy też inne niż standardowe klamki.

Panic room to doskonała propozycja dla salonów jubilerskich, imprez wystawienniczych, prywatnych domów, miejsc przechowywania broni i nie tylko. Skarbce sprawdzą się również w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych oraz placówkach handlowych wymagających szczególnych warunków przechowywania i zabezpieczenia towarów oraz mienia.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium